۱۰ تا ۲۰ درصد ساعات درسی باید خارج از مدرسه باشد


به گزارش خبرگزاری فارس، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در خصوص توجه به ورزش، اظهار کرد: درباره ورزش مقطع ابتدایی درخواست هایی داشتیم که باید بگویم ساعات ورزش ابتدایی را اضافه کردیم؛ ضمن آنکه ۳۲ زورخانه نیز برای دانش‌آموزان کشور در حال ساخت است؛ همچنین ۲۱۰۰ زمین چمن و سالن مدرسه در سطح کشور در حال ساخت است که ۱۱۰۰ مورد آن تکمیل شده است. 

وی با بیان اینکه برنامه «هر دانش آموز، یک هنر» را با همکاری وزارت ارشاد رقم می زنیم، افزود: با سازمان فنی‌وحرفه‌ای همکاری داریم تا برنامه «هر دانش‌آموز، یک مهارت» را کلید بزنیم.

وزیر آموزش و پرورش بر تقویت المپیادها و توجه ویژه به آن در وزارتخانه اشاره کرد و گفت: همین توجه باعث شده تا هفت مدال کسب شده در سال گذشته در این حوزه به ۲۰ مدال در سال جاری برسد. 

نوری ادامه داد: دانش آموزان باید علاوه بر کسب و علم و دانش در زمینه هنر هم مهارت داشته باشند تا آن هنر با علم آنها عجین شود.

وی تصریح کرد: بر اساس سند تحول بنیادین، ۱۰ تا ۲۰ درصد ساعات درسی دانش‌آموزان باید خارج از مدرسه باشد که در این زمینه برنامه‌ریزی شده و در صورت اجرا، آموزش و پرورش از حالت بسته و خشک خارج می‌شود.


برچسب ها : مهریار یزد # تافل # ایلتس # مکالمه زبان انگلیسی # IELTS #TOEFL #MSRT # MSRT# MHLE #EPU #UTEPT #TOLIMO #GRE # READING #WRITING #LISTINING #SPEAKING GRAMMAR#FREE_DISCUSSION

نظام مهندسی در یزد  آمادگی آزمون نظام مهندسی در یزد  معماری در یزد 

کلاس مکالمه انگلیسی یزد  کلاس msrt یزد کلاس ept در یزد  #آزمون ماک #آزمون ماک در یزد

مهریار

عضویت در خبرنامهعلاقه مند به داشتن اطلاعات کدام رشته هستید؟

اخبار موسسه دپارتمان زبان دپارتمان حقوق و وکالت دپارتمان هنر و رسانه