جام جهانی فیفا، پذیرش کریپتو در جهان را افزایش می‌دهد!


رویداد‌های ورزشی به دلیل فراهم‌ کردن فرصت‌های فوق‌العاده به کسب‌وکار‌ها برای بازاریابی محصولات خود و قرار گرفتن در مقابل مخاطبان وسیع و متنوع از همه اقشار مشهور هستند. پس از المپیک، جام جهانی دومین رویداد بزرگ ورزشی در جهان است. جام جهانی محیطی عالی برای شرکت‌های ارز‌های دیجیتال است. چرا که این شرکت‌ها می‌توانند با تبلیغات خود سطح آگاهی و پذیرش عموم مردم در جهان را بالا ببرند.

با توجه به حجم گسترده حمایت‌های مالی مرتبط با ارز‌های دیجیتال، جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ که قرار است از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر در قطر برگزار شود، می‌تواند یکی از مهم‌ترین رویداد‌های سال از نظر کمک به پذیرش ارز‌های دیجیتال باشد.

صرافی ارز‌های دیجیتال کریپتو (Crypto.com) در اوایل سال جاری به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد انتخاب شد. قرار گرفتن این صرافی در معرض دید ۵ میلیارد نفر می‌تواند پذیرش ارز‌های دیجیتال را چند برابر کند.

با اجرای چندین آگهی تبلیغاتی در طول Super Bowl و خرید حقوق نامگذاری برای عرصه چند منظوره در مرکز شهر لس آنجلس که قبلاً به عنوان Staple Center شناخته می‌شد، وبسایت کریپتو  یکی از فعال‌ترین مشاغل در زمینه بازاریابی برای ورزش بوده است. این صرافی با پردازشگر پرداخت ویزا همکاری کرده است تا تراکنش‌های کارت‌های نقدی وبسایت کریپتو را ساده کند.

به عنوان بخشی از این مشارکت، ویزا پنج توکن غیر قابل تعویض (NFT) را که هر کدام دارای اهداف قابل توجه جام جهانی از کشور‌های مختلف هستند، به حراج خواهد گذاشت. به گفته ویزا، این حراج تا ۸ نوامبر ادامه خواهد داشت و تمام عواید آن صرف امور خیریه خواهد شد.

 

طرفداران می‌توانند با شرکت در مسابقات چهار دقیقه‌ای، شش بر شش در جشنواره NFT‌های خود را در طول جام جهانی بسازند. حرکات آن‌ها توسط یک زمین بازی تعاملی ضبط می‌شود، که سپس GIF‌های منحصر به فردی تولید می‌کند که می‌توانند آن را سفارشی کنند تا شبیه تیم ملی مورد علاقه خود شوند. در نسل بعدی، دنبال‌کنندگان می‌توانند انتخاب کنند که GIF‌های تولید شده به عنوان NFT از طریق یک وبسایت کریپتو برای آن‌ها ارسال شود.

اسپانسر رسمی بلاک چین فیفا

آلگورند که در ماه می‌به عنوان اسپانسر رسمی بلاک چین فیفا انتخاب شد، پروژه دیگری است که از حضور در جام جهانی فیفا سود خواهد برد. در اعلامیه اصلی مشارکت، فیفا از الگورند که «توسط سیلویو میکالی، رمزنگار برنده جایزه تورینگ، و یک «شرکت فناوری بلاک چین سبز» تأسیس شده است، تمجید کرد.

فیفا با توجه به ظرفیت الگورند برای ارائه تراکنش‌های سریع و ارزان با تأثیر کمی بر محیط زیست در دنیایی که هزینه‌ها و نگرانی‌های زیست‌ محیطی در حال افزایش است، آن را انتخاب کرده است.

الگورند به فیفا کمک می‌کند تا استراتژی دارایی‌های دیجیتال خود را علاوه بر ارائه راه حل رسمی کیف پول با پشتیبانی از بلاک چین به عنوان بخشی از مشارکت، توسعه دهد.

سیلویو میکالی در مورد فرصتی را که این همکاری به الگوراند داده است گفت: “این همکاری با فیفا، معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین سازمان در ورزش، پتانسیل‌هایی را که بلاک چین الگورند برای تغییر شیوه تجربه بازی همه ما دارد، به نمایش می‌گذارد.”

کلام آخر

طرفداران فوتبال در سراسر جهان مشتاقانه منتظر شروع جام جهانی فوتبال هستند. همانطور که می‌دانید این رویداد دارای تعدادی اسپانسر مالی از سوی شرکت‌های مختلف خواهد بود. وبسایت صرافی کریپتو یکی از اسپانسر‌های اصلی جام جهانی خواهد بود. با افزایش آگاهی عمومی و پذیرش ارز‌های دیجیتال، تبلیغات این صرافی در طول جام جهانی تأثیر مثبتی بر صنعت کریپتو خواهد داشت.

نکته: توجه داشته باشید این متن صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارز تودی مسئولیتی در مقابل تصمیم‌ها یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.


برچسب ها : مهریار یزد ، چتردانش یزد ، وکالت ، # تافل # ایلتس # مکالمه زبان انگلیسی# IELTS #TOEFL MSRT MSRT MHLE EPU UTEPT TOLIMO GRE READING WRITING LISTINING SPEAKING GRAMMAR قضاوت مشاوران حقوقی ، حقوق مدنی ، آیین دارسی مدنی ، حقوق تجارت ، حقوق جزا مجازات اسلامی ، حقوق کیفری ، اصول فقه ، متون فقه وزارت علوم ارشد دکترا آزمون دکترا کنکور هیئت علمی دانشگاه آزاد دانشگاه دولتی دانشگاه پیام نور دانشگاه علم و هنر دانشگاه جواد یزد

ارز دیجیتال بیت کوین اتریم کیف پول باینانس کوینکس یونی سوپ پنکیک سوپ کلاس ارز دیجیتال یزد کلاس تکنیکال یزد  کلاس فاندامنتال  #حسابداری در یزد

 

مهریار

عضویت در خبرنامهعلاقه مند به داشتن اطلاعات کدام رشته هستید؟

اخبار موسسه دپارتمان زبان دپارتمان حقوق و وکالت دپارتمان هنر و رسانه